Stwórzymy razem liste wyników :D

wyśli swój czas na adres biegbejorow@gmail.com 

NUMER NAZWISKO i IMIĘ  CZAS
1 Antosz Monika  
2 Barczyk Ewa 00:42:00
3 Barczyk Robert 00:31:00
4 Barnach Karolina  
5 Barnach Katarzyna  
6 Basta Grażyna 00:29:51
7 Basta Iwona 00:27:21
8 Białka Jakub  
9 Białka Robert  
10 Biernacki Robert 00:28:19
11 Borek Andrzej  
12 Buźniak Arakdiusz  
13 Buźniak Beata  
14 Cetnarowicz Anna  
15 Chochliński Grzegorz 00:31:28
16 Cichorski Łukasz 00:23:54
17 Dąbrowa Wojciech 00:24:17
18 Dąbrowski Krystian  
19 Dobosz Anna  
20 Dobosz Artur  00:25:25
21 Dobosz Bogumiła  
22 Dyrcz Konrad 00:23:54
23 Dziedziak Marek 00:28:16
24 Dziedzic Julia 00:29:41
25 Faron Agnieszka  
26 Faron Agnieszka II 00:27:13
27 Faron Dariusz  
28 Faron Dawid  
29 Faron Iza 00:41:00
30 Faron Janusz  
31 Faron Zuzanna  
32 Faron Zuzanna 00:40:50
33 Franczyk Robert 00:28:58
34 Gabryś Hubert 00:33:46
35 Gągor Sebastian  
36 Gucwa Grzegorz 00:32:00
37 Gwiżdż Roman  
38 Hałczyński Marcn 00:29:30
39 Harmułowicz Sabina 00:29:15
40 Izworski Tomasz  
41 Janczura Sebastian 00:24:22
42 Jasiński Bartłomiej  
43 Jasiński Marcin 00:22:50
44 Jurczyńska Angelika 00:29:30
45 Kałużny Marcin  
46 Kamiński Tomasz 00:22:55
47 Kisińska Irena 00:29:51
48 Kisiński Jarosław 00:29:51
49 Kmieć Norbert 00:22:20
50 Kocanda Sebastian 00:30:00
51 Kocoń Paweł  
52 Kowalik Krystyna  
53 Kowalik Sławomir 00:30:56
54 Kozłowska Karolina 00:37:54
55 Kulig Karol 00:22:55
56 Kulig Kazimierz  
57 Kulig Wiesława  
58 Kwiatkowska Kinga  
59 Legutko Mateusz  
60 Litwin Sławomir 00:28:50
61 Litwin Wojciech 00:27:10
62 Łękawska Krystyna 00:35:00
63 Łękawski Czesław  
64 Łękawski Piotr 00:26:11
65 Maćkowski Bartosz  
66 Maćkowski Rafał  
67 Sowa Grażyna  
68 Małecka Irena 00:41:00
69 Małecki Robert 00:41:00
70 Maśko Michał  
71 Mazur Bogusław 00:29:12
72 Podgórska Małgorzata  
73 Migacz Anna  
74 Migacz Krzysztof  
75 Migacz Małgorzata  
76 Migacz Mieczysława  
77 Mikulski Mateusz 00:23:12
78 Mordarska Elżbieta 00:46:50
79 Mordarski Jacek 00:26:30
80 Mordarski Jakub 00:27:41
81 Mordarski Jerzy 00:31:43
82 Mróz Piotr  
83 Myjak Edyta 00:32:00
84 Myjak Halina 00:35:00
85 Myjak Wiesława 00:32:00
86 Myslak Marta 00:33:01
87 Nadratowski Sławomir  
88 Nowak Agnieszka 00:28:30
89 Nowak Kamil 00:21:50
90 Podfgórska Janina  
91 Olenicz Artur  
92 Olesiak Jonasz 00:27:15
93 Pociecha Piotr 00:20:52
94 Podgórski Tomasz  
95 Poczkajska Marta  
96 Poczkajski Grzegorz  
97 Podgórska Małgorzata  
98 Podgórski Jacek 00:31:08
99 Szajna Bożena  
100 Podgórski Wacław  
101 Podgóska Janina 00:29:03
102 Poremba Dorota  
103 Poremba Paweł  
104 Poręba Halina  
105 Poręba Jacek 00:24:04
106 Pasiut Robert 00:26:15
107 Poręba Przemysław  
108 Poręba Robert  
109 Prokop Krzysztof 00:31:28
110 Ptak Grzegorz 00:24:40
111 Pulit Marek  
112 Pycha Michał 00:31:50
113 Radzik Maciej 00:22:39
114 Rembiasz Marcin  
115 Rembiasz Mateusz  
116 Schabiński Maciej 00:28:40
117 Zapolski Marek 00:24:53
118 Szczepanik Danuta  
119 Szczepanik Maciej  
120 Szczepanik Marlena 00:48:30
121 Szczepanik Michał 00:31:16
122 Śimko Ladislav 00:24:10
123 Tokarczyk Alina  
124 Tokarczyk Zbigniew  
125 Tokarz Andrzej 00:20:46
126 Tomasiak Agata  
127 Tomasiak Jakub  
128 Tomasiak Jan 00:30:28
129 Pasiut Robert  
130 Tomasiak Klementyna  
131 Tomasiak Konrad 00:31:28
132 Tomasiak Marek 00:25:13
133 Tomasiak Robert  
134 Twardy Maria 00:33:36
135 Twardy Urszula 00:38:16
136 Waśniowski Marcin  
137 Węglarz Anna  
138 Węglarz Katarzyna 00:24:56
139 Węglarz Stanisław 00:42:41
140 Wielosik Marcin  
141 Wnęk Adam  
142 Wnęk Sebastian  
143 Wnętrzak  wnuk 00:42:40
144 Wnętrzak Władysław 00:42;40
145 Wojtusiak Weronika 00:26:45
146 Potok Wiktor 00:33:27
147 Bańkowski Kamil 00:28:36
148 Barczyk Alan 00:28:30
149 Basta Agnieszka 00:37:00
150 Basta Dorota 00:37:00
151 Bednarek Jakub  
152 Bełko Andrzej  
153 Łagowski Krystian 00:29:51
154 Bieda Piotr 00:27:30
155 Frączek Bożena  
156 Brzeski Maciej  
157 Brzeski Marek  
158 Frączek Bartek  
159 Dobosz Marian  
160 Dulak Andrzej  
161 Ryżak Emilia 00:39:15
162 Kleczyńska Wioletta  
163 Kużmiak Marek  
164 Legutko Kazimiera 00:35:05
165 Łękawska Marcelina  
166 Łękawski Mateusz  
167 Kajdas Teresa 00:31;40
168 Machałowska Małgorzata  
169 Maras Ladislav  
170 Mikulski Łukasz 00:23:30
171 Mikulski Mariusz 00:33:00
172 Podsadowska Wioletta 00:42:50
173 Podsadowski Zbigniew 00:23:27
174 Kajdas Adam 00:43:00
175 Poręba Tomasz 00:28:40
176 Prusak Dawid  
177 Csorich  
178 Schabiński Marcin 00:28:41
179 Konieczny Ola  
180 Szczepańska Sylwia  
181 Szeliga Agnieszka 00:33:01
182 Szkaradek Mariusz 00:20:40
183 Tomasiak Angelika  
184 Tomasiak Kinga  
185 Ryżak Tomasz  
186 Tomasiak Monika  
187 Tomasiak Natalia  
188 Tomecko Jozef  
189 Waśko Łukasz 00:27:10
190 Węglarz Wojciech  
191 Wnęk Danuta  
192 Łomnicki Grzegorz  
193 Dudkiewicz Dariusz  
194 Wolanin Zbigniew  
195 Kowalik Maria  
196 Brzeski Marcin  
197 Brzeski Michał  
198 Latawiec Bartosz  
199 Gryźlak kinga  
200 Kornel Rafał 00:39:17
uks 101 Laskowski Rafał  
uks 102 Bodziony Ania  
uks 103 Motyka Aneta  
uks 104 Motyka Marek  
uks 105 Litwin Julia 00:47:00
uks 106 Dębicki Witold  
uks 107 Dębicki Jerzy  
uks 108 Jaśkiewicz Marzena 00:40:00
uks 109 Nazimek Lilianna 00:31:40
uks 110 Nazimek Tadeusz  
uks 111 Jaworski Krzysztof 00:26:06
uks 112 Kujawski Bartosz 00:22:34
uks 113 Kujawski Bogusław  
uks 114 Turska Wioletta  
uks 115 Kucharski Krzysztof 00:31:59
uks 116 Ślęzak Marek  
uks 117 Jamro Leopold 00:32:53
uks 118 Michalik Beata 00:24:18
uks 119 Michalik Katarzyna 00:29:02
uks 120 Matusiak Damian 00:29:02
uks 121 Wójcik Agnieszka  
uks 122 Wójcik Liliana  
uks 123 Wójcik Grzegorz 00:47:00
uks 124 Golonka Mateusz 00:21:15
uks 125 Grucela Maria 00:37:00
uks 126 Grucela Agnieszka 00:38:00
uks 127 Pytel Leszek 00:24:30
uks 128 klisowska Magdalena  
uks 129 Mordarska Anna  
uks 130 konopka Sławek  
uks 131 Konopka Sylwia  
uks 132 Konopka Bartosz 00:28:40
uks 133 Konopka Maciej  
uks 134 Baczynski Marek 00:33:06
uks 135 Baczynska Jadwiga 00:33:06
uks 136 Baczynski Antoni 00:33:06
uks 137 Świętach Łukasz  
uks 138 Mączka Wojciech  
uks 139 Mączka Ignacy  
uks 140 Mączka Antonina  
uks 141 Mączka Małgorzata  
uks 142 Mączka Elżbieta  
uks 143 Ptak Jacek 00:24:05
uks 144 Filas Witold  
uks 145 Chowaniec Jacek 00:25:41
uks 146 Kaminski Jan  
uks 147 Bełtowski Wojciech  
uks 148 Bełtowski Sebastian  
uks 149 Porębski Andrzej 00:27:00
uks 150 Walter Sławomir  
uks 151 Berkowicz Krzysztof  
uks 152 Żurek Michał  
uks 153 Janicka Krystyna  
uks 154 Maślany Beata  
uks 155 Dąbrowska Jadwiga 00:45:24
uks 156 Zięba Wojciech  
uks 157 Rogowska Agnieszka  
uks 158 Węglarz Krzysztof  
uks 159 Boniarczyk Barbara 00:29:30
uks 160 Bańska Roma 00:32:00
uks 161 Bańska Joanna  

 

 

2014

Brązowa Kozica 2013

Brązowa Kozica 2012

SPONSORZY

FitnesCenter

MAURER

CIEPLIKI

ZAZA

FITNESS TRZY KORONY

KULEJ MEDALE

Era Kamienia

RYTERSKIRAJ

PIWNICZANKA

Kószka Miody

WILLA POPRAD

LOBO

ELITA

JAN FILIP PIEKARNIA

STANISŁAW PASOŃ


Copyright  © 2017 Uczniowski Klub Sportowy "Ryter"

www.biegbejorow.pl